Výroba

Chemické speciality

Nabízíme syntézu organických i anorganických chemických specialit. Naše kapacity v závislosti na typu látky umožňují výrobu od jednotek gramů až po stovky kilogramů. V případě požadavku na větší objemy výrobu zajišťujeme ve spolupráci s našimi dlouholetými partnery.

Polyakrylátové hydrogely

Hydrogely nachází využití jako ekologický a vysoce účinný sorpční materiál schopný zadržet až 2000x větší objem vody než je jeho hmotnost. Naše hydrogely lze využít zejména při rekultivaci krajiny, v zemědělství, pěstitelství, zahradnictví i lesnictví. Účinně zajišťují zádrž vody z nerovnoměrných srážek, kterou postupně dle potřeby rostlinám uvolňují. Snižují spotřebu vody na zálivku až o 70 % a podporují růst kořenového systému. Snižují náklady na výsadbu lesnických kultur, která je s hydrogely možná i na extrémně suchých a erodovaných stanovištích.

Substráty a hnojiva

Zajišťujeme výrobu a dodávky speciálních hnojiv a substrátů pro zemědělství, lesnictví, pěstitelskou výrobu a zahradnictví. Všechny naše substráty se vyznačují zvýšeným obsahem organické hmoty.

© 2021 Deepex s.r.o., Krnovská 25/37, 746 01, Opava
IČO: 06651836, DIČ: CZ06651836
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!